Hakkımızda

Bizleri yarınlara taşıyacak sizler olduğunu biliyoruz. Bizim Memnuniyetimiz sizlerin memnuniyetine bağlı ve şartlıdır.
Hakkımızda

Bay 99 inşaat sektöründe A’dan Z’ye tüm hizmetleri sunmaktadır. Bizlere hayalinizdeki projenizi anlatın, bizler hayata geçirelim. Kalite ve güvenin güvencesi ile, yarınlarının projelerine birlikte imza atalım.

2005 yılında kurulan şirketimiz Bay 99 inşaat sektöründe Türkiye, Afganistan ve Dubai de çok sayıda inşaat projelerini hayata geçirmiştir.

Müşterilerimizden boş arsa teslim alıp, projelendirip anahtar teslim; villa, apartman, alışveriş merkezi, yeraltı çarşısı, otopark, hangar, uzay çatı sistemleri, peyzaj, özel zemin kaplamaları (Epoksi) gibi projeleri inşaa etmekteyiz. Her projemiz bizlerin gururudur.

Şirketimizin asli görevi, insan hayatını çevreleyen, insan ile birlikte yaşayan, hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda insan-çevre, insan-doğa ilişkisini kuran, düzenleyen mekanları oluşturmaktır. Oluşturulan bu mekanların çevreyi, doğayı ve ekosistemi gözeterek planlamaktadır.

Proje öncesi planlarımızın merkezinde önce insanı ve aynı zamanda çevre koşullarını da göz önünde bulundurularak, çağdaş, modern ve hayatı kolaylaştırmasını baz alarak, değerli müşterilerimizin arzu ve taleplerini hassasiyetle değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Üretilen her projenin insana hizmet olduğunun ve toplumun fayda değerlerinin en yüksek seviyede olması gerektiğinin farkındayız. Bu farkındalık bizi, biz yapan değerlerdir.

Bizleri yarınlara taşıyacak sizler olduğunu biliyoruz. Bizim Memnuniyetimiz sizlerin memnuniyetine bağlı ve şartlıdır. Sizlerin taleplerini karşılamak adına teknolojinin tüm imkanlarını zorlayarak tüm enerjimizi sarf etmekteyiz. Sizlerden gelen her talep değerlendirilir, standartlara uygun ve doğaya saygılı hale dönüştürerek memnuniyetiniz sağlanır. Yılların verdiği tecrübelerine dayanarak, inşaat sektöründe olan bilgi ve becerimiz birikimiz ile bizleri bugünlere taşıdı.

Yer küreyi planladığımızı ve yeryüzünü inşaa ettiğimizin farkındayız. Yer kürenin bizlere yarınların emaneti olduğunu da biliyoruz. Şirketimiz bu gün ki gayretleri, yarınlara övgüye laik geçmiş yaratma hevesinden kaynaklanmaktadır. Bugün yaptıklarımız yarında var olsun istiyoruz. Çabalarımızdan biride yer kürede kalıcı bir izimizin olması.